Запит на довгострокову візу для дружини/чоловіка громадянина Франції [fr]

Починаючи з п’ятниці 2 січня 2015 року, подача документів на довгострокову візу = віза чоловіка/дружини громадянина Франції = здійснюватиметься у візовому центрі France Vac VFS за адресою вул.Фрунзе, 60, Київ (з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 14:30).

Увага : Починаючи з 1 червня 2009 року, у зв’язку із запровадженням довгострокової візи, яка діє протягом першого року як дозвіл на проживання для деяких категорій віз (віза дружини/чоловіка громадянина Франції, студентська віза, віза візитера, робоча довгострокова віза (OFII), мінімальний термін для отримання візи - один тиждень.

Нова процедура отримання довгострокової візи « дружини/ чоловіка громадянина Франції » та довгострокової візи « об’єднання сім’ї (OFII) ».

Відповідно до закону № 2006-911 від 24 липня 2006 року, заміненого законом № 2007-1631 від 20 листопада 2007 року щодо контролю за іміграцією, інтеграцією та біженцями, іноземні громадяни віком старше 16 років та молодше 65 років, зазначені у статтях L.211 – 2-1 (дружини/чоловіки громадян Франції ) та L. 411-8 (об’єднання сім’ї), віднині мають здавати тест на знання французької мови та країнознавства Франції в країні проживання. У випадку нездачі тесту безкоштовно надається 40 годин курсів французької мови, по завершенню яких буде призначено новий тест, який є обов’язковою процедурою перед отриманням довгострокової візи « дружини/чоловіка громадянина Франції » та « об’єднання сім’ї (OFII)». Обов’язковою умовою для отримання візи є наявність сертифікату про проходження тесту.

Французька служба іміграції та інтеграції уповноважує Посольство Франції у Києві, спільно з Французьким культурним центром запровадити цю процедуру.

Кожна дружина/чоловік громадянина Франції, який подає документи на довгострокову візу до візового відділу, в день подачі документів на візу, отримають запрошення на проходження 20-ти хвилинного тесту з французької мови та країнознавства, який проходить щопонеділка після обіду в присутності викладача Французького культурного центру. Тільки візовий відділ має право призначати найближчу дату тесту для дружини/чоловіка французького громадянина : просимо дотримуватись цієї дати.

Увага цей тип візи стосується виключно осіб, які вже є одруженими з громадянами Франції.

НЕОБХІДНО ПОДАТИ 2 ОКРЕМІ ПАКЕТИ ДОКУМЕНТІВ (оригінал + копія) ВІДПОВІДНО ДО СПИСКУ В НАСТУПНОМУ ПОРЯДКУ :

1) Дві належно заповнені (французькою або англійською мовою) та підписані анкети – запит на довгострокову візу

2) 3 фотографії (висота голови має бути від 25 до 35 мм), з яких 2 мають бути приклеєні на анкету

3) Підтвердження укладення шлюбу :

Якщо шлюб було укладено у Франції :

- повна копія свідоцтва про шлюб, видана не більше 2-х місяців тому

Якщо шлюб було укладено за межами Франції :

- копія вписання (траскрипції) свідоцтва про шлюб у французькі реєстри цивільного стану при консульстві, видана не більше 2-х місяців тому

4) Підтвердження франузького громадянства дружини/чоловіка (на вибір) :

- національне посвідчення громадянина Франції,

- французький біометричний паспорт

- свідоцтво про народження із зазначенням про французьке громадянство

та/або, в разі необхідності : свідоцтво про французьке громадянство, дублікат рішення про натуралізацію або відновлення французького громадянства, копія зареєстрованої декларації про набуття громадянства

5) Закордонний паспорт (виданий не більше 10-ти років тому та дійсний ще як мінімум 1 рік та 3 місяці), що має щонайменше 3 пусті сторінки, та копія всіх сторінок (окрім пустих). Особи, які мають декілька паспортів, мають подати їх всі під час подачі документів на відкриття візи

6) Національний паспорт та його копія

Дружини/чоловіки громадян Франції можуть подавати документи на візу без попереднього запису з понеділка по п’ятницю, з 14.00 до 16.00 години.

Розгляд заяви для даного типу візи є безкоштовним.

ОТРИМАТИ АНКЕТУ

УВАГА : даний список є інформативним, проте не виключає вимогу додаткових документів. Всі українські документи мають бути перекладені на французьку або англійську мови (вільний переклад). Відправлення пакета документів поштою категорично заборонено.

Опубліковано 17/02/2015

Топ