Довгострокова віза з метою об’єднання сім’ї [fr]

Починаючи з п’ятниці 2 січня 2015 року, подача документів на довгострокову візу = віза чоловіка/дружини громадянина Франції = здійснюватиметься у візовому центрі France Vac VFS за адресою вул.Фрунзе, 60, Київ (з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 14:30).

Необхідно подавати 2 окремі пакети документів (оригінали та ксерокопії) в наступному порядку:

НОВА ПРОЦЕДУРА отримання довгострокової візи «дружини/чоловіка громадянина Франції » та довгострокової візи « об’єднання сім’ї (OFII) ».

Відповідно до закону № 2006-911 від 24 липня 2006 року, заміненого законом № 2007-1631 від 20 листопада 2007 року щодо контролю за іміграцією, інтеграцією та біженцями, іноземні громадяни віком старше 16 років та молодше 65 років, зазначені у статтях L. 411-8 (об’єднання сім’ї) та L.211 – 2-1 (дружини/чоловіки громадян Франції), віднині мають здавати тест на знання французької мови та країнознавства Франції в країні проживання. У випадку нездачі тесту безкоштовно надається 40 годин курсів французької мови, по завершенню яких буде призначено новий тест, який є обов’язковою процедурою перед отриманням довгострокової візи « об’єднання сім’ї (OFII)» та « дружини/чоловіка громадянина Франції». Обов’язковою умовою для отримання візи є наявність сертифікату про проходження тесту.

ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЗАПИСУВАТИСЬ НА ПОДАЧУ ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ, ПРОСИМО ВПЕВНИТИСЬ В ТОМУ, ЩО ВІЗОВИЙ ВІДДІЛ ПОСОЛЬСТВА ОТРИМАВ ДОЗВІЛ OFII (ДОКУМЕНТ CERFA), ЗВ’ЯЗАВШИСЬ З ВІЗОВИМ ЦЕТРОМ VFS FRANCE VAC (www.francevac-ua.com)

1. Дві заповнені французькою або англійською мовою анкети на довгострокову вiзу з датою та підписом

2. Три фотокартки (висота голови має бути від 40 до 50 мм), дві з яких мають бути приклеєні на анкети

3) Закордонний паспорт (має щонайменше три пусті сторінки, виданий не більше 10-ти років тому та дійсний ще як мінімум 1 рік і 3 місяці) та копії всіх його сторінок (окрім пустих). Особи, які мають декілька паспортів, мають надати їх всі під час подачі документів на відкриття візи

4) Національний паспорт та його ксерокопію (окрім пустих сторінок)

5) Свідоцтво про народження з апостилем та перекладом на французьку або англійську мову

6) Документи на підтвердження родинного зв’язку:

- свідоцтво про одруження з апостилем та перекладом на французьку мову або англійську для чоловіка/дружини

- свідоцтво про народження з апостилем та перекладом на французьку або англійську мову для дитини

7) Копія першої сторінки закордонного паспорту чоловіка/дружини або батька/матері

8) Копія посвідки на тимчасове або постійне проживання (titre de séjour / récépissé) чоловіка/дружини або батька/матері

9) Оплата в євро відповідно до дiючого тарифу

ОТРИМАТИ АНКЕТУ

ДIЮЧI ВІЗОВІ ТАРИФИ

Для довiдок та запису на прийом : www.francevac-ua.com

Примітка: Переклад документів (окрім тих, що посвідчують особу) має бути виконаний акредитованим при Посольстві перекладачем.

УВАГА: Даний список є інформативним, проте не виключає можливості запиту додаткових документів. Візовий відділ може попросити надати додаткові документи в залежності від специфіки запиту. Відправляти пакет документів поштою, факсом або електронною поштою категорично заборонено.

Опубліковано 18/12/2014

Топ