Довгострокова віза неповнолітньої дитини дружини/чоловіка французького громадянина [fr]

Починаючи з п’ятниці 2 січня 2015 року, подача документів на довгострокову візу = віза чоловіка/дружини громадянина Франції = здійснюватиметься у візовому центрі France Vac VFS за адресою вул.Фрунзе, 60, Київ (з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 14:30).

НОВА ПРОЦЕДУРА отримання довгострокової візи « дружини/ чоловіка громадянина Франції » та довгострокової візи « об’єднання сім’ї (OFII)»

Відповідно до закону № 2006-911 від 24 липня 2006 року, до якого було внесено зміни законом № 2007-1631 від 20 листопада 2007 року щодо контролю за іміграцією, інтеграцією та біженцями, іноземні громадяни віком старше 16 років та молодше 65 років, зазначені у статтях L.211 – 2-1 (дружини/чоловіки громадян Франції ) та L. 411-8 (об’єднання сім’ї), віднині мають здавати тест на знання французької мови та країнознавства Франції в країні проживання. У випадку нездачі тесту безкоштовно надається 40 годин курсів французької мови, по завершенню яких буде призначено новий тест, який є обов’язковою процедурою перед отриманням довгострокової візи « дружини/чоловіка громадянина Франції » та « об’єднання сім’ї (OFII)». Обов’язковою умовою для отримання візи є наявність сертифікату про проходження тесту.

Французька служба іміграції та інтеграції уповноважує Посольство Франції у Києві, спільно з Французьким культурним центром запровадити цю процедуру.

Кожна дружина/чоловік громадянина Франції, який подає документи на довгострокову візу до візового відділу, в день подачі документів на візу, отримає запрошення на проходження 20-ти хвилинного тесту з французької мови та країнознавства, який проходить щопонеділка після обіду в присутності викладача Французького культурного центру. Тільки візовий відділ має право призначати найближчу дату тесту для особи, чка подає на візу. Просимо дотримуватись цієї дати.

НЕОБХІДНО ПОДАТИ 2 ОКРЕМІ ПАКЕТИ ДОКУМЕНТІВ (оригінал + копія) ВІДПОВІДНО ДО СПИСКУ В НАСТУПНОМУ ПОРЯДКУ :

1. Дві належно заповнені (французькою або англійською мовою) та підписані анкети-запит на довгострокову вiзу,

2. Три фотографії (висота голови має бути від 25 до 35 мм)

A) Вiд французького громадянина

  • Повна копія свідоцтва про одруження (видана не більше 2-х місяців тому)
  • Копія посвідки на проживання (або довідки про звернення до префектури щодо оновлення посвідки на проживання) українського родича
  • Копія національного посвідчення громадянина французького громадянина
  • Лист про фінансове утримання
  • Остання декларація про доходи
  • Три останні довідки про заробітню плату або, для представників ліберальних професій, виписка з банківського рахунку за останні шість місяців
  • Дві останні квитанції за електроенргію EDF або телефон Télécom
  • Договір про оренду або документ про право власності на житло. Обидва документи мають містити інформацію про житлову площу або про кількість кімнат
  • Довідка про попередній запис до навчального закладу

Б) Вiд українського громадянина

1) Закордонний паспорт (виданий не більше 10-ти років тому та дійсний ще як мінімум 1 рік та 3 місяці), що має щонайменше 3 пусті сторінки, та копія всіх сторінок (окрім пустих). Особи, які мають декілька паспортів, мають надати їх всі під час подачі документів на відкриття візи

Нагадуємо, що при подачі документів на короткострокову візу допускається, щоб неповнолітні діти були вписані у паспорти батьків, але у разі подачі документів на довгострокову візу обов’язковою є наявність власного паспорта (проїзного документу дитини).

2) Національний паспорт та його копія

3) Свiдоцтво про народження з (з апостилем та перекладом)

4) Батьківський дозвіл : біологічний/-а батько/мати дає свій дозвіл на постійне проживання дитини у Франції. Цей ноторіальний акт має бути апостильвано та перекладено.

5) Копія національног паспорта біологічного/-ої батька/мати

6) Оплата в євро відповідно до дiючого тарифу

Кожен документ подається в двох екземплярах.

ОТРИМАТИ БЛАНК АНКЕТИ

ДIЗНАТИСЬ ПРО ДIЮЧI ТАРИФИ

Для довідок та запису на прийом : info@francevac-ua.com

УВАГА: Візовий відділ може попросити надати додаткові документи в залежності від специфіки досьє

Опубліковано 18/12/2014

Топ